Finland

Katalognr.

852 A
1856. 5 kop. blå, lille perle med uden gummi og mindre tyndhed. Sign. J. Schl.
Kat.nr.:
1 *
853 F
Kat.nr.:
5250
854 S
1889-1963. Mindre samling i album spredt med mærker.
Kat.nr.:
210
855 S
FDCere. Indstiksbog med 144 stk. mellem årene 1973-82. AFA min. 3.500,-
Kat.nr.:
170
856 F
Flyttekasse med diverse dubletter i æsker og album.
Kat.nr.:
857 S
Indstiksbog med diverse til 2001. AFA 4800,-
Kat.nr.:
858 S
LAGER. Indstiksbog med mærker i antal til ca. 1998.
Kat.nr.:
260
859 M
Parti stortakkede på 11 små plancher, antageligvis er alle med småfejl.
Kat.nr.:
860 S
Samling i indstiksbog med diverse inkl. pænt stemplet mærker.
Kat.nr.:
861 P
Side med klassiske inkl. nr. 2 og 1 mk. 1866 i begge takninger.
Kat.nr.:
862 S
Spredt besat samling i Stender album.
Kat.nr.: