1276 A
1865. 1 r. gulgrøn. AFA 13000,-
Kat.nr.:
71
1277 P
PUERTO RICO. 3 ældre albumblade med diverse.
Kat.nr.:
1278 P
SPANSK VESTINDIEN, CUBA. 4 ældre albumsider.
Kat.nr.:
1279 A
MAROKKO IFNI. 1941. Overtryk sæt, de 2 topværdier er sign. Mi. 1.000 €
Kat.nr.:
18-33
1280 A
MAROKKO TANGER. 1939. Luftpost med dobbelt overtryk, ikke nævnt i Michel. Sign.
Kat.nr.:
80-84
410
1281 A
Kat.nr.:
100-10
1282 R
+PORTUGAL. Kasse med diverse samlinger, mærker i poser og mange breve/postkort mv.
Kat.nr.:
280
1283 R
2 indstiksbøger samt diverse, ene med kun frankeringsetiketter.
Kat.nr.:
225
1284 P
BORGERKRIG. 5 og 10 ct. Especial i helark med 5 af hver inkl. 1x tête-bêche i alle ark.
Kat.nr.:
1285 P
Kat.nr.:
1286 R
Kasse med diverse mærker i 4 bøger til ca. 1984.
Kat.nr.:
1287 S
Lager i 3 indstiksbøger med diverse mærker.
Kat.nr.:
1288 R
Omfattende dubletparti i 6 tykke indstiksbøger med bl.a. klassisk del og nyere miniark.
Kat.nr.:
1289 S
Samling i tyk indstiksbog frem til 1970erne.
Kat.nr.:
1290 S
Velfyldt samling i 2 tykke indstiksbøger.
Kat.nr.:
1291 S
1850-1994. Velfyldt samling i 3 album med meget materiale veksler med ubrugt/stemplet inkl. mange sæt inkl. lidt bedre. Tæt på at være komplet fra 1930.
Kat.nr.: