Tysk Besætt. 1939/45

Katalognr.

1411 A
MÄHRISCH-OSTRAU. 1939. Komplet sæt. Sign. Mi. 750 €
Kat.nr.:
6-19 **
1412 A
MÄHRISCH-OSTRAU. 1939. Luftpost sæt, 2 kc. med fold og 10 kc. mangler lidt gummi. Sign. Brun. Mi. 3.200 €
Kat.nr.:
20-27A **
3000
3000
1413 A
MÄHRISCH-OSTRAU. 1939. 7 forskellige, alle we dobbelt signeret. Mi. 385 €
Kat.nr.:
32, **