2988 A
1861. 10 l. orange x 3, beklippet. AFA 3000,-
Kat.nr.:
13
2989 O
1926-28. Planche med Nationalmilits i 12-blokke.AFA 8520,-
Kat.nr.:
212,
2990 A
1926. Luftpost på sætbrev til Tyskland, bagflab mangler og rifter i toppen af brevet.
Kat.nr.:
306-09
2991 A
1927. Komplet sæt, 3 dr. med lille rift. AFA 5980,-
Kat.nr.:
310-23
380
2992 A
1933. Zeppelin sæt. AFA 2900,-
Kat.nr.:
358-60
2993 A
1933. Luftpost sæt. AFA 1650,-
Kat.nr.:
361-67
2994 A
Kat.nr.:
361-67
2995 A
1946. 5000/15000 dr. violet. AFA 1800,-
Kat.nr.:
543
2996 A
1951. 1600 - 10000 dr. AFA 2000,-
Kat.nr.:
595-97
170
2997 O
EPIRUS. Plancher med diverse i blandet kvalitet.
Kat.nr.:
2998 A
PLANCHE med diverse Store Hermes hoveder samt lidt bedre Luftpost m.m.
Kat.nr.:
2999 A
Planche med diverse Hermeshoveder i blandet kvalitet.
Kat.nr.:
3000 A
Planche med diverse Hermeshoveder, de fleste er sign. AFA 7110,-
Kat.nr.:
3001 A
Planche med Hermes hoveder i meget blandet kvalitet.
Kat.nr.:
3002 O
Plancher med diverse i blandet kvalitet.
Kat.nr.:
303