Italy

Limit

1330 A
1879. 25 c. blå. AFA 4.500,-
40 *
Limit:
1331 A
1879. 30 c. brun ægte stemplet. Attest Avi. AFA 14.000,-
41
Limit:
2600
1332 A
1889. 5 L. grøn/rød. AFA 4.800,-
49
Limit:
1333 A
1948. Revolution sæt. AFA 3500,-
673-84 **
Limit:
1334 A
Tthaka. 1941. 30 dr. grøn i par. Mi. (*) 300 €
24 *
Limit:
1335 A
FASCISTREPUBLIK. 1944. 2 L. skiffergrå luftpost. Sign. AFA 8.000,-
39
Limit:
1336 M
+SAN MARINO. Ca. 40 forsendelser.
Limit:
1337 S
2 indstiksbøger med ældre dubletter inkl. stater.
Limit:
1338 S
2004-11. Samling i indstiksbog.
Limit:
4000
1339 P
60 breve, kort og dokumenter.
Limit:
1340 S
Begyndersamling i 2 album.
Limit:
1341 S
Gammel og spændende lagerparti på gl. indstikskort i Hawidbox.
Limit:
5000
5000
1342 P
KOLONIER. Dobbelt planche. Høj katalogværdi.
Limit:
1343 S
POSTKORT. Mappe emd 62 brugte kort.
Limit:
1344 S
Samling i 2 springbind op til 1973 inkl. noget Trieste.
Limit:
1345 S
Samling i gl. udenlandsk REX album (rødt).
Limit: