Turkey

Limit

1864 P
1979. Dyr. 350 postfriske striber samt 100 stemplet mest i ark. AFA 11.250.-
2338-4 **
Limit:
1865 P
1862-1972. God og intakt samling (uden bag i bogen) opsat på Yvert fortrykssider inkl. bedre mærker og sæt i hele perioden og en del af de dyre overtryksmærker er sign.
Limit:
10500
1866 P
Samling på gamle albumsider.
Limit:
1867 R
Samling/parti i 2 tykke indstiksbøger, meget gammelt.
Limit: