Saar

Limit

2167 A
1920. 5 og 10 mk. Ludvig 5 mk. med dobbelt overtryk ikke nævnt i Michel. AFA 23.000,-
30-31 *
Limit:
2168 P
1920-35. Komplet samling på Leuchtturm bladsæt.
Limit:
7500
2169 P
1947-59. Komplet samling på Leuchtturm bladsæt blokke er sign..
Limit:
5000
6500
2170 S
1947-59. Samling i springbind pæn besat blok 1 og 2 uden stp. garanti.
Limit:
2171 S
God samling i indstiksbog mest ustemplet enkelte bla. 10 fr. (1928) er uden lim.
Limit:
2172 P
Samling på albumsider inkl. flere bedre.
Limit: